3000 ONICE ORANGE
By clicking on the small photos you can see the information of other slabs or bundles of this block| Block | 3000 |
| Color | ORANGE |
| Bundle | 5 |
| Type | ONYX |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 2 |
| Length | 230cm / 91inch |
| Height | 185cm / 73inch |
| Thickness | 2cm / ¾inch |
| Weight | 468kg |
| Block | 3000 |
| Color | ORANGE |
| Bundle | 6 |
| Type | ONYX |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 8 |
| Length | 230cm / 91inch |
| Height | 185cm / 73inch |
| Thickness | 2cm / ¾inch |
| Weight | 1872kg |